FIRE - DESIGN mění filozofii

Firma FIRE – DESIGN s.r.o. za poslední rok rozšířila své portfolio produktů o nové světové výrobce krbů, krbových vložek a kamen a zaměřila se na nové moderní technologické systémy v oblasti primárního vytápění.

FIRE - DESIGN se změnil jako celek – počátkem roku 2011 změnil svoji filozofii. Hlavním cílem společnosti bylo odlišit se od konkurence, tedy nabídnout to, co jinde nenajdete a nejde jen o zboží, ale i o přístup.

Základem filozofie byla změna strategie, kdy firma nově sehrává důležitou roli výhradního dovozce s podporou svých obchodních partnerů s vizí stát se firmou mnoha regionů.

Tato změna fungování společnosti v zásadě znamená přiblížit se k zákazníkovi zásluhou výborné znalosti lokálního trhu, kterou přinášejí jednotliví regionální partneři.

V praxi to znamenalo oprostit se od vlastního prodeje finálním investorům, upevnit vztahy se stávajícími obchodními partnery a nalézt nové.

Veškeré další zakázky směřované na Fire-Design jsou převáděny na jednotlivá regionální zastoupení dle platných nebo dohodnutých obchodních podmínek.

Jsme tu stále pro všechny, kdo mají potřebu zpříjemnit si teplo domova krbem, jsme stále ta firma, jakou znáte, našli jsme nové spolupracovníky, stabilizovali personální stránku společnosti, upravili portfolio, inovovali webové stránky a zřídili profil společnosti na Facebooku.

Naše společnost i nadále a v širším měřítku zajišťuje marketingovou a technickou podporu spolupracujícím firmám. Věříme, že tak zajistíme rovnováhu trhu s vlastními produkty a umožníme další rozvoj našim partnerům. Naše produkty prezentujeme větší měrou v TV, tištěných médiích a veletrzích.

Staňte se autorizovaným partnerem FIRE – DESIGN s.r.o., nebývalá svoboda vlastních rozhodnutí může být cestou jak posílit Vaši firmu na Českém trhu. Zatím tato možnost existuje.

 
 
 


Kamnari